Zechsal ja heaolu

Heaolu

Üha rohkem inimesi avastavad, et Zechsal magneesium on hea kehale ja vaimule. Mõnus kodune Spa Zechsal toodete abil ja uksest väljumata.

Lõõgastus

Magneesiumi kohta öeldakse ka stressivastane mineraal. See on märkimisväärne energiaallikas ja toimib rahustavalt. Zechsal aitab taastada energia tasakaalu ja aitab mõnusalt lõõgastuda. 

Soovitavad tooted: üldvann (1 kord nädalas), jalavann (2-3 korda nädalas).

Terve, särav nahk

Magneesiumil on tugevalt nahka niisutav ja suurepärane mikroobide vastane toime. Kasutades Zechsali regulaarselt on nahk pehme ja sile. Zechsal annab teile nooruse ja elujõu.

Soovitav toode: kehageel

Tähelepanu: Zechsal on kõrge kontsentratsiooniga ja võib seetõttu esimestel kasutuskordadel põhjustada mõnel inimesel ebamugavat naha kihelust. Selle vältimiseks lahjendage alguses geeli veega, tõstke kontsentratsiooni järkjärgult. Vältige kontakti silmade ja lahtiste haavadega, sest geel põhjustab seal kiputust.

Hea uni

Zechsali kõige suurem kasutuseelis on hea uni. Keha võtab Zechsalis sisalduva magneesiumi hästi vastu ja lõõgastab mõnusalt. Seepärast kutsutakse seda mineraali ” lõõgastus mineraal”. Zechsal aitab unetuse korral. Proovige ise kuidas mõjub jalavann või üldvann teile!

Soovitavad tooted: jalavann, üldvann, magneesiumiõli.

Floating (hõljumisteraapia)

Zechsali saab kasutada hõljumisteraapia vannides. See vann on nii kõrge magneesiumi sisaldusega, et keha hõljub seal vee peal. Selline vann lõõgastab keha ja vaimu. Keha saab samal ajal naha kaudu palju magneesiumi.

Aju toonik

Viimased uuringud näitavad, et lisamagneesium mõjub hästi ajule. Igal juhul on teada fakt, et magneesium on hindamatu raku energia tootmises. Ta kaitseb aju ja närvisüsteemi igapäevaste pingete eest ning toetab B grupi vitamiinide aktiivsust.

Soovitav toode: magneesiumiõli.

Masseerige igapäevaselt 5 kuni 10 spreidoosi kaelale ja kuklale. Laske imenduda 20 minutit, seejärel peske soovi korral maha.