Zechsal MCM geel 100ml

15,20 

Zechsal puhas magneesium, mis on rikastatud kondroitiini ja OptiMSM’iga. Toetab liigeste talitlust

Category:

Kirjeldus

Paljudel inimestel on liigestega probleeme. Võimalikud põhjused võivad olla paljude liigeste põletik ja menopaus, aga ka liigeste kulumine ning verevalumid. Mõnedel inimestel on kroonilised probleemid, teistel valud aeg-ajalt. Need probleemid süvenevad sageli vananedes ja on väga ebameeldivad, sest jäigad liigesed põhjustavad valu ja ebamugavustunnet. Kuidas aidata?

Lahendused

Abiks võib olla treeningkoormuse suurendamine, tervislik toitumine ja magneesiumi kasutamine. Lahenduseks võivad olla ka valu leevendavad geelid või spetsiifilised ravimid, kuid need toimivad sageli vaid lühiajaliselt. Probleemid taanduvad, kuid enamasti jäävad need ravimata. Lisaks võivad ravimid anda  kõrvaltoimeid.

Zechsal MCM geel

Zechsal MCM geeliga on võimalik loomulikul teel vabaneda liigese probleemidest. Lühend MCM tähistab magneesiumi, kondroitiini ja MSM-i. Tänu oma ainulaadsele tõestatud koostisosade kombinatsioonile toetab geel liigeste talitlust.

Geeli alus on Zechsteini allikast pärit iidne magneesium. Sellel magneesiumil on kahekordne toime. Koos lisatud kaltsiumiga töötab see tervete ja tugevate luude loomisel. Samuti lõdvestab magneesium lihaseid valuliku liigese ümbruses. Kui liiges ei toimi enam nii, nagu peaks, satuvad pinge alla lihased haige liigese ümber. Tekivad lihaspinged ja krambid. Magneesium leevendab lõõgastades liigeseid ümbritsevaid alasid.

Kasutage MCM-i geeli:

et tagada loomulik toetamine
et ravitseda põletikku
et lõdvestada lihaseid

Annustamine ja kasutamine

Kandke geel valusatele liigestele kord päevas või soovi korral sagedamini. Geeli on lihtne kasutada ja sellel on värske lõhn. Võite jätta selle nahale, loputamine ei ole vajalik. Tõsiste probleemide korral võib geeli kasutada liigese kompressina. Katke side kilega, see tekitab täiendavat soojust, mis omakorda toob kaasa parema imendumise ja optimaalse kasuteguri.

Koostis

Aqua, magnesium chloride, alcohol, glycerin, menthol, dehydroxantan gum, dimetylsulfon, sodium chondroitin sulfate, caffeine, paullinia cupana fruit extract, zingiber officinale root extract, xanthan gum, parfum.

Märkus: kõik meie lõhnaained on valmistatud looduslikest eeterlikest õlidest ja ekstraktidest.

Toote flyer