Zechsal magneesiumi tilgad 100ml

29,43 

Vedel magneesiumkloriid (MgCl2) ehk magneesiumiõli 31% 100ml klaasist ja pipetiga pudelis.

Category:

Kirjeldus

Lihtne kasutada, looduspuhas

Maailmas esimene Hollandist

Üha enam inimesi kasutab lisa magneesiumi. Pole  ka ime kuna see tervislik mineraal on esmatähtis, et säilitada sadu füüsilisi protsesse. Magneesium on saadaval erinevates vormides. Nende jaoks, kellele ei meeldi neelata tablette, on meil hea uudis Zechsal magneesiumi tilkade näol.

Lahus

Zechsal on arendanud magneesiumi toote, mis on looduspuhas ja väga lihtne kasutada. See on vedel magneesium toidulisand otse Zechstein allikast. Tilgad on kõigi jaoks, kes soovivad kasutada looduslikku toidulisandit, aga ei suuda neelata tablette või eelistavad  määrata ise kogust, mida võtta.

Zechsal magneesiumi tilkadel on kolm põhi eelist:

Looduspuhas: Tilgad tulevad otse looduslikust maailma kõige puhtamast magneesiumi allikast ja ei sisalda täiteaineid või selitusaineid. Siiski on seal sees looduslikult mõni vajalik esmane mineraal.

Lihtne doseerida: Tänu käepärasele pipetile on Zechsal magneesiumi tilku lihtne doseerida vastavalt oma vajadusele. See on oluline, eriti kuna tegemist on magneesiumiga. Parima tulemuse annab väikeste koguste päeva peale jaotamine.

Lihtne seedida: paljud inimesed (mitte ainult lapsed) on hädas tablettide ja pulbrite neelamisega. Zechsal magneesiumi tilgad saab vaikselt lisada jookidele, jogurtile, supile või pasta kastmesse.

Doseerimine ja kasutamine

Magneesiumi tilgad on saadaval 30 ml ja 100 ml pudelites kodukasutuseks.

Soovitatav annus on 10 tilka 3-4 korda päevas. Iga 10 tilka sisaldab 52 mg magneesiumi, mida keha suudab kergesti omastada.

Te võite lisada magneesiumi tilgad oma kohvile, veele, piimatoodetele või smuutile või toidule lauasoola asemel. Siiski see ei ole päris maitsetu. Olenevalt kogusest mida kasutate, annab see mõru-soolase või mõru-magusa maitse.

Umbes 3-5 tilka suurendab kohvi maitset ja teeb tee maitsvamaks. 10 tilka veepudelis maitset eriti ei muuda. Võite katsetada ja saate teada, milline on eelistatud kogus.

Kuna magneesumi tilgad vähendavad lauasoola vajadust, saavad retsepti loojad uusi ideid.

Infoleht: Miks valida Zechsal.pdf