Privaatsuspoliitika

Käesoleva privaatsuspoliitika tingimused baseeruvad Euroopa isikuandmete kaitse üldmäärusel EL 2016/679 (GDPR) ning kehtivad Magnemedela OÜ e-poes www.iidnemagneesium.eu

Privaatsuspoliitika põhimõtted käsitlevad klientide isikuandmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist (edaspidi koos nimetatud „töötlemine“). Isikuandmeid töödeldakse vaid kooskõlas õigusaktides kehtestatud nõuetega ning rakendades kõiki ettevaatusabinõusid isikuandmete kaitsmiseks. Tulenevalt kehtivatest seadustest jätab Magnemedela OÜ endale õiguse täiendada privaatsuspoliitika tingimusi.

Veebilehe kasutamisega kinnitab klient oma nõustumist käesoleva privaatsuspoliitikaga.

Magnemedela OÜ kogub ja töötleb üksnes neid isikuandmeid, mis on vajalikud kliendi teenindamiseks e-poes.

Terminoloogia ja definitsioonid

Vastutav töötleja
Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Magnemedela OÜ, registrikood 12571156, aadress Kari 5-27 10311 Tallinn Estonia, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

Sõltuvalt vajadusest ja asjaoludest võib Magnemedela OÜ töödelda üksnes osa eelnimetatud isikuandmetest.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Turvalisus ja andmetele ligipääs
Isikuandmeid hoitakse Zone Media serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil.
Juurdepääs isikuandmete andmebaasile on üksnes Magnemedela OÜ töötajatel, kes on saanud vajaliku juhendamise andmebaasi kasutamiseks ning omavad andmebaasis selleks neile antud õigusi.

Säilitamine
Isikustamata tehnilisi veebilehtede ja teenuskeskkondade kogutud andmeid säilitatakse tähtajatult.
Isikustatud päringute ja/või tehingutega seotud isikuandmeid säilitatakse mitte vähem, kui 7 aastat viimasest tehingust teenusepakkujaga tulenevalt raamatupidamisseaduses olevast kohustusest tehinguid tõendada.

Otseturustusteated
E-maili, aadressi kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks ainult juhul, kui klient on andnud vastava nõusoleku.

Andemete edastamine kolmandatele isikutele

Kustutamine
Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).
Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

 

Prindi